wtorek, 23 sierpnia 2016

FACEBOOK - KONKURS "WYGRAJ BRANSOLETKĘ OD ANUSHKI"

Drogie Panie, ogłaszam konkurs na moim fanpage: https://www.facebook.com/anushkadesign1/, nagrodą jest jedna z dwóch przedstawionych bransoletek wykonanych na krośnie. Warunkiem konkursu jest stworzenie najciekawszej nazwy dla obu ozdób.
Osoby biorące udział w konkursie muszą być fanem strony "Anushka".

Przedstawione bransoletki wykonane są na krośnie i mają różny charakter - jedna jest etniczna, typowo letnia, druga zaś, nieco węższa, jest spokojniejsza i może być doskonałym dodatkiem na zbliżającą się  jesień.

Zapraszam do zabawy, pod zdjęciami zamieszczam niezbędny Regulamin, z którym należy się zapoznać.

Zaglądajcie, polubcie i kto wie? Może bransoletka będzie Wasza :)

REGULAMIN KONKURSU "WYGRAJ BRANSOLETKĘ OD ANUSHKI"

§ 1
  POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Konkurs jest organizowany pod nazwą "WYGRAJ BRANSOLETKĘ OD ANUSHKI" i jest zwany dalej: "Konkursem".
 2. Organizatorem Konkursu jest Anushka – Anna Czyżewska, NIP 676-138-37-91,
  REGON: 365203016, z siedzibą przy ul. Zielnej 97, 30-320 Kraków.
 3. Wydarzenie zwane dalej "Konkursem" odbywać się będzie wyłącznie w Internecie
 4. Czas trwania Konkursu: 23 sierpnia – 2 września 2016r.


§ 2

ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

 1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych, posiada konto w portalu społecznościowym Facebook i jest fanem strony "Anushka".
 2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest stworzenie nazwy dla obydwu przedstawionych bransoletek.
§ 3

NAGRODA

 1. Nagrodą w Konkursie jest jedna z wybranych przez zwycięzcę bransoletek o wartości 110 PLN.
 2. W celu zapewnienia bezstronnej oceny nadesłanych odpowiedzi Twórca "Anushka" powoła Komisję, która wyłoni Zwycięzcę.
 3. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej w ciągu dwóch dni roboczych od zakończenia Konkursu na portalu społecznościowym Facebook.
 4. Zwycięzca zobowiązany jest do zgłoszenia chęci przyjęcia nagrody w ciagu 3 dni roboczych od ogłoszenia wyników Konkursu
 5. Za przekazanie nagrody odpowiedzialny jest Twórca "Anushka", a Zwycięzca nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.
 6. Zasady Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator - Twórca "Anushka".
§ 4
  DANE OSOBOWE

 1. Podanie danych osobowych w wiadomości ma charakter dobrowolny i jest niezbędny do realizacji wydania nagrody i rozpatrzenia ewentualnych reklamacji. Osobom udostępniającym dane osobowe przysługują prawa do: dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania usunięcia danych i zaprzestania ich przetwarzania.
 2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora w celu wydania nagrody.

§ 5

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Organizator – Twórca "Anushka" zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, dotyczy to w szczególności zmian terminów konkursowych, o ile nie wpłynie to znacząco na pogorszenie warunków konkursowych. Niniejszy Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie: http://anushkadesign.blogspot.com/
 2. Organizator - Twórca "Anushka" oświadcza, że portal społecznościowy Facebook nie ponosi odpowiedzialności za przeprowadzony Konkurs.
1 komentarz:

 1. Kochaniutka Moja Ty wies jak ja Kocham Twoje prace, dlatego ni emogłam przegapić tej okazjii na wygraną Twojej bransoletki. Niestety ciągle nie mogę się ogarnąć z wolnymi pieniędzmi i ciąglw mi coś wypada do zapłacenia :( Porażka kompletna :( No, ale nic nóż widelec może mi się uda wygrać taką piękną bransoletkę :) :* Mam nadzieję, że moje imiona Indiańskie Tobie się spodobały :) Buziaczki Kochana

  OdpowiedzUsuń