sobota, 14 maja 2016

Bransoletka "KARIMA"

Przedstawiam Wam dzisiaj bransoletkę, do wykonania której użyłam wzoru "peyote". "KARIMA" utrzymana jest w kolorach starego złota i czerwieni i bardzo ładnie prezentuje się na nadgarstku. Na jednym ze zdjęć prezentuję ją na modelce (wykorzystałam do tego celu moją młodszą córkę, która zdecydowała się pokazać....dłoń:)).

Do uszycia bransoletki użyłam m.in.koralików firmy Nih Bead, które nie są może najrówniejszymi koralikami na świecie, natomiast kolorystycznie prezentują się wspaniale. Wykończenie boków stanowią japońskie koraliki Toho, które w ciekawy sposób tworzą swoistego rodzaju "wypustki".

Długo zastanawiałam się nad zapięciem, myślałam o jakimś tradycyjnym, zakupionym w sklepie, ale doszłam do wniosku, że lepiej będzie, stworzyć coś, co będzie spajało wszystko w całość i tak powstało zapięcie typu "toggle" wykonane również techniką "peyote". Wzór oczywiście powstawał w mojej głowie w trakcie pracy, gdyż tak jak wspomniałam w zakładce "O MNIE", rzadko korzystam z narzędzia projektowania, choć oczywiście nie jest to regułą.

"KARIMA" ma charakter etniczny, ale również, ze względu na kolorystykę i lśniące koraliki może być ciekawą ozdobą eleganckiej garderoby.5 komentarzy:

  1. KOlejna branzoletka, która trafiła w moje serce. Jesteś niesamowita Kochana, wszytko co robisz trafia w mój gust idealnie. Uwielbiam Twoje wyczucie smaku i elegancjii, jesteś niesamowita Kochana !!!Całuję Ciebie z całego serduszka : )

    OdpowiedzUsuń
  2. Ślicznie Wam dziękuję :)

    OdpowiedzUsuń